Hårprodukter i form av schampoo och stylingprodukter hittar du här.
Produkterna har olika effekter.
Filtrera
Laddar...
Köp presentkort
Ekologisk duschgel/schampo för män. Innehåller milda ingredienser som återfuktar både kropp och hår.
Ekologisk hårspray från Maria Åkerbergs om täcker varje hårstrå och ger håret stadga och glans. Fri från drivgas.
Ekologiskt schampo för män rengör milt men effektivt vax och styling utan att torka ut.
Oparfymerat och ekologiskt hårvax från Hjärtligt. Ett parfymfritt hårvax med mjuk paste och med medium stadga.
Ekologisk hårspray från Maria Åkerbergs om täcker varje hårstrå och ger håret stadga och glans. Fri från drivgas.
Ekologisk hårspray från Maria Åkerberg. Ger håret volym och stadga för enklare styling av mjukt och glatt hår.
Ekologisk stylingkräm för håret från Maria Åkerberg. Stylingprodukt som gör håret fylligare, mjukt och ger det glans.
Vegansk 3-in-1 duschgel till kropp, hår och ansikte. Innehåller ekologisk bambu och guarana som ger en fräsch doft.
Stiligt hårvax för den medvetna mannen helt utan plaster. Naturligt hårvax som är baserat på vegetabiliska oljor och vaxer.
Vårdande och ekologisk hårgele från Maria Åkerberg för både långt och kort hår. Kan användas i torrt och vått hår.
Ett naturligt vax från Stiligt med gradering 5. Ger en matt och torr finish med naturliga fibrer, vaxer och vegetabiliska oljor.
Vårdande och ekologisk gårgele från Maria Åkerberg för både långt och kort hår. Kan användas i torrt och vått hår.
På piggabutiken.se använder vi kakor (cookies) för att webbplatsen ska fungera på ett bra sätt för dig. Genom att surfa vidare godkänner du att vi använder kakor.